MOŻLIWE, ŻE MASZ PODOBNE PYTANIE?

Dlaczego na swojej stronie i w reklamie podajecie, że produkty Marbo istnieją już 20 lat? Cierpię na wypadanie włosów już od kilku lat, a Marbo nie znają ani lekarze, którzy mnie leczą, ani moi znajomi – współpacjenci.

Produkty Marbo – Aktywator, Tonik i Szampon od 20 lat są produkowane i sprzedawane w takich krajach jak: Serbia, Chorwacja, Macedonia oraz Bośnia i Hercegowina. W tych krajach można je kupić w aptekach, a dermatolodzy przepisują je swoim pacjentom również na recepty. Pacjenci, którzy leczyli się preparatami Marbo, zostali objęci badaniem, w którym obserwowano skuteczność leczenia. W ciągu dwudziestu lat badano i obserwowano ponad 50 000 klientów z jednoznacznym wynikiem: skuteczność w leczeniu łysienia androgenowego około 70%, a w innych rodzajach łysienia około 80%. Czasami na efekt trzeba poczekać, to jak szybko klient zareaguje na leczenie zależy od wielu czynników, ale są to udokumentowane efekty. Przed rokiem nasza firma Explinien została wyłącznym przedstawicielem i zaczęliśmy sprzedawać oraz reklamować produkty Marbo w UE. W tak krótkim czasie lekarze i pacjenci jeszcze nie zdążyli nas poznać, ale powoli zaczynamy być znani i mamy dobre wyniki oraz wielu zadowolonych klientów.

Dlaczego nie znalazłam produktów Marbo w swojej aptece, a podajecie, że można je kupić w aptekach?

Dystrybucja produktów Marbo rozpoczęła się na terenie całej Słowacji dnia 15.01.2011 r. Należy o nie pytać w aptece i poprosić farmaceutę, żeby zamówił je u dystrybutora, który zaopatruje aptekę. Najczęściej towar jest dostarczany w ciągu 24 godzin.

Przeczytałem, że Aktywator Marbo jest zupełnie inny i bezkonkurencyjny. Czy możecie wytłumaczyć mi, na czym to polega?

Aktywator Marbo jest zupełnie nowym rodzajem miejscowego stymulatora rośnięcia włosów, opartym w 100% na bazie naturalnej. Składa się z ekstraktów ziół i krzewów, zawiera kofeinę z kawy, która – jak stwierdzono – skutecznie wspomaga porost włosów, następnie alkohol i górską wodę źródlaną. Nie zawiera żadnych substancji konserwujących ani innych dodatków chemicznych. Tajemnica Aktywatora Marbo tkwi w wyjątkowym połączeniu roślin i ich dokładnych proporcjach według prastarej receptury. Swoją rolę odgrywa także czystość gleby w regionach znajdujących się wysoko nad poziomem morza, gdzie rośliny te rosną, przy czym są odporne na ekstremalne warunki atmosferyczne. Tę odporność i żywotność potrafią przekazać dalej – naszym cebulkom włosowym. Dlatego Aktywator Marbo jest tak skuteczny i wyjątkowy, dlatego jest bezkonkurencyjny.

Dlaczego twierdzicie, że najlepsze efekty można osiągnąć stosując kompletny zestaw produktów Marbo? Osobno nie działają?

Wszystkie trzy produkty Marbo działają także osobno. Mają taką samą bazę roślinną, podstawa wszystkich produktów jest taka sama. Aktywator Marbo działa bezpośrednio w cebulkach włosowych, które potrafi na nowo pobudzić po długim „śnie”. Cebulki, które nie produkują korzeni włosów, w większości przypadków nie są martwe nawet po długotrwałych problemach z łysieniem. Są tylko na tyle podrażnione, dotknięte procesem chorobowym, że przestają pracować. W tym przypadku pomaga Aktywator. Tonik Marbo powstrzymuje wypadanie włosów. Robi to niemal natychmiast po rozpoczęciu aplikacji. Szampon Marbo leczy skórę głowy, reguluje łojotok, zwalcza łupież, poprawia kondycję włosów. Oprócz tego, że Tonik i Szampon powstrzymują wypadanie włosów i poprawiają ich kondycję oraz wygląd, to przyspieszają także działanie Aktywatora. Produkty Marbo są tak pomyślane, żeby wzajemnie uzupełniały się i wspomagały swoje działania. Powstaje efekt synergii, dlatego zalecamy ich łączne stosowanie.

Nie łysieję, mam problem z rzadkimi włosami. Czy Wasze produkty mogą mi pomóc?

Tak, mogą. Tonik Marbo powstrzyma dalsze wypadanie włosów, Szampon Marbo poprawi kondycję włosów i wyleczy skórę głowy. W przypadku obciążenia genetycznego, jeśli w rodzinie wszyscy mają rzadkie włosy, zagęszczenie włosów następuje w 50% przypadków na 100. W każdym przypadku jednak stosując Tonik i Szampon osiągniesz korzystny efekt optyczny, włosy zyskają większą objętość, podniosą się u nasady, nie będą się nadmiernie przetłuszczać, ani przesuszać. W skrócie będą wyglądać na gęstsze, przez co będziesz bardziej zadowolona ze swoich włosów. Także ułożenie fryzury będzie mniej kłopotliwe.

Czy Aktywator Marbo może pomóc w alopecii barbae? Mam łyse plamy na brodzie.

Tak, Aktywator Marbo jest najbardziej skuteczny w leczeniu łysienia typu plackowatego i alopecii barbae. Mamy w tych przypadkach ponad 80% skuteczność.

Nie cierpię na łysienie, włosy wypadają mi tylko na wiosnę i jesienią. W lecie i w zimie nie mam problemu z włosami. Czy mogę Wasze produkty stosować zapobiegawczo, żeby uniknąć okresowego wypadania włosów?

Tak, dermatolodzy zalecają zapobiegawcze stosowanie Toniku i Szamponu do pielęgnacji włosów. Dotyczy to zwłaszcza kobiet, które farbują, prostują, tapirują włosy lub poddają je innym zabiegom fryzjerskim.

Choruję na łysienie androgenowe. Jestem mężczyzną w średnim wieku, mam zakola, a na ciemieniu już łysinę. Czy jest możliwe, że Wasze produkty pomogą mi, aby także na łysych miejscach na nowo wyrosły włosy? Wydaje mi się to mało prawdopodobne, przecież lekarze nie mogą uporać się z tym problemem. Większość z nas się w końcu zaprzyjaźnia ze swoją łysiną…

Wierzymy, że produkty Marbo mogą Ci pomóc. Należy zastosować cały zestaw Marbo i zalecamy dłuższą kurację, co najmniej 2 – 3 miesiące. Czasami należy poczekać nawet dłużej. Przeciwdziałanie łysieniu androgenowemu, to najtwardszy orzech do zgryzienia, najtrudniej poddaje się leczeniu. Nasze badania dermatologiczne potwierdziły ponad 70% skuteczność, mamy wielu zadowolonych klientów z tą diagnozą. W przypadku zastosowania produktów Marbo na pewno włosy przestaną dalej wypadać i poprawi się kondycja włosów, które masz. Na zaprzyjaźnienie się z łysiną masz dość czasu, zaprzyjaźnij się najpierw z naszym Aktywatorem, Tonikiem i Szamponem.

Czy Wasze produkty można stosować będąc w ciąży i podczas karmienia piersią? Czy mogą je stosować małe dzieci i seniorzy?

Tak, produkty Marbo są w 100% naturalne, dlatego ich stosowanie nie wywołuje skutków ubocznych. Nie mogą szkodzić. Ich działanie zostało sprawdzone dermatologicznie w wieloletnich badaniach. Posiadamy wszelkie potrzebne certyfikaty. Polecamy je każdemu, kto ma jakikolwiek problem z włosami, skórą głowy lub cebulkami włosowymi. Mogą je także stosować dzieci od 6 miesiąca życia, nastolatki, dorośli, kobiety w ciąży i karmiące piersią, a także seniorzy do 99 roku życia . (Nie mieliśmy klienta, który przekroczył 99 lat).

Czy mogę Wasze produkty stosować łącznie z kuracją mojego dermatologa? Stosuję miejscowo kortykoidy.

Tak, możesz. Produkty Marbo mogą być stosowane wraz z każdym leczeniem, zarówno stosowanym miejscowo jak i w formie tabletek doustnych. Nie zalecamy jednak nacierania skóry głowy roztworami zawierającymi kortykoidy równocześnie z nacieraniem produktami Marbo. Należy je stosować oddzielnie o różnych porach dnia. A może należałoby postawić tylko na jedną kartę – na chemię lub na naturę, żeby potem było wiadomo, co pomogło?

Mojej żonie po chemioterapii wypadły wszystkie włosy. Choroba się cofnęła, ale łysa głowa skomplikowała jej stan psychiczny. Czy jeśli zamówię jej produkty Marbo, to jest szansa, że włosy odrosną jej szybciej?

Tak, zalecamy by zamówić jej Tonik Marbo. Jego stosowanie maksymalnie przyspieszy rośnięcie nowych włosów. Dobrze byłoby potem jeszcze nadal stosować go w połączeniu z Tonikiem i Szamponem, żeby nowe włosy, które po chemioterapii bywają bardzo delikatne, wzmocniły się.

Cierpię na łysienie całkowite (alopecia totalis). Czy mogę Aktywator Marbo wcierać oprócz skóry głowy także w brwi? A co z rzęsami? Również odrosną?

W brwi tak. Rzęsy odrosną same dzięki zmianom w pozostałych cebulkach włosowych, ale będzie to trwało dłużej. Na pewno nie zalecamy stosowania produktów Marbo w okolicy oczu lub błon śluzowych. Zawierają alkohol, który mógłby spowodować podrażnienie.