GWARANTUJE POBUDZENIE WYRASTANIA NOWYCH WŁOSÓW

 • Aktywator „Marbo” jest w 100% naturalnym roślinnym preparatem wspomagającym rośnięcie nowych włosów.
 • Aktywator to całkowicie nowy rodzaj miejscowego stymulatora porostu włosów, oparty na ekstraktach naturalnych oraz składnikach rzadko występujących roślin leczniczych, które rosną wyłącznie w określonych regionach geograficznych i na określonej wysokości nad poziomem morza. Całkowicie różni sie od zwykłych stymulatorów, które powstały na bazie substancji chemicznych.
 • Zawiera naturalne składniki ekstraktów roślinnych ze specjalnie wyselekcjonowanych roślin leczniczych, które pobudzają rośnięcie włosów.
 • Pobudza wyrastanie włosów w miejscach, gdzie są przerzedzone oraz w odsłoniętych partiach – tam, gdzie włosy całkiem wypadły.
 • działa w przypadku każdego rodzaju choroby ŁYSIENIA, szczególnie skuteczny przy: ALOPECII ANDROGENETICA – dziedzicznej utracie włosów u mężczyzn i kobiet oraz ALOPECII AREATA (łysieniu plackowatym).
 • Jest równie skuteczny u dzieci jak u dorosłych.
 • Wyjątkowa formuła „AKTYWATORA MARBO” umożliwia mikrokrążenie w obrębie skóry głowy, a dzięki składnikom pochodzenia roślinnego przyspiesza regenerację mieszków włosowych w odsłoniętych miejscach, co umożliwia jak najszybsze wyrastanie włosów.
 • Odpowiedni dla różnych rodzajów skóry, również tych najbardziej wrażliwych.
 • Nie powoduje negatywnych skutków nawet po wielomiesięcznym stosowaniu.
 • Po naniesieniu na skórę jest szybko wchłaniany i nie pozostawia tłustych śladów.
 • Pierwsze efekty są widoczne już po 10 do 30 dniach.
 • Ten wyjątkowy preparat już od 20 lat pomaga wszystkim, którzy go stosują.

Jakość i skuteczność „AKTYWATORA MARBO” potwierdzają wieloletnie badania kliniczne przeprowadzane w laboratoriach dermatologicznych, a także tysiące pacjentów, którzy dzięki temu naturalnemu preparatowi zostali trwale wyleczeni. Testowany na pacjentach z diagnozą: łysienie androgenowe i łysienie plackowate, czyli właśnie na pacjentach, którzy cierpieli na różne odmiany tej choroby, jak np. forma łagodna (benígna), a także u pacjentów z niekorzystnymi rokowaniami rozwoju choroby (ophiasis), oraz u pacjentów cierpiących na pełną (maligna) odmianę choroby. Uzyskane wyniki: sukces w ponad 71% przypadków leczenia pacjentów z diagnozą łysienie androgenowe (dziedziczna utrata włosów u mężczyzn i kobiet) oraz 83% sukces w leczeniu pacjentów z diagnozą łysienie plackowate.

SKŁAD:

Ekstrakty roślin: rozmaryn, bluszcz pospolity, pokrzywa, szałwia, orzech włoski, łopian większy, czosnek pospolity, brzoza, rumianek pospolity.

DZIAŁANIE: 100% naturalna formuła 
Powoduje ponowne rośnięcie włosów w przerzedzonych i łysych miejscach.

SPOSÓB UŻYCIA:

W PRZYPADKU WSZYSTKICH RODZAJÓW ŁYSIENIA
Przed użyciem wstrząsnąć i nałożyć na odsłonięte miejsca, na których doszło do całkowitego lub częściowego wypadnięcia włosów.
Zwilżyć kłębek waty AKTYWATOREM i nakładać (wmasowywać) w odsłonięte miejsca dwa razy dziennie.
Zabieg powtarzać codziennie, aż do chwili, kiedy na odsłoniętych miejscach zaczną rosnąć włosy.
Pierwszy efekt może być widoczny już po 10 do 30 dniach.
Jako jedyny preparat gwarantuje rośnięcie nowych włosów. Najlepsze efekty osiąga się stosując Aktywator w połączeniu z Tonikiem i Szamponem Marbo 03.

Okres przydatności: nieograniczony      Opakowanie: 180 ml

Oryginalna receptura i produkcja „KLINIKA MARBO”